سرویس یکپارچه پیام‌رسانی چابک

با فراگیر شدن اینترنت همراه و پیشرفت فناوری ، سرویس چابک به عنوان جایگزین و مکمل سرویس پیام کوتاه با ویژگی های منحصر به فرد و حذف نقش تامین کنندگان در آتیه داده پرداز توسعه یافت . این سرویس که بر اساس فناوری روز Push Notification طراحی و پیاده‌سازی شده، با استفاده از بستر اینترنت امکان ارسال و دریافت انواع پیام با محتوای مختلف (متن، تصویر و…) را برای مجموعه‌های بانکی فراهم می‌آورد. طراحی معماری خاص و مطابق با استانداردهای بستر شاهراه آتیه و همچنین قوانین بانکی کشور، از چابک یک محصول کاملاً منحصربه‌فرد ساخته است.

اولین قرارداد این سرویس در سال ۹۵ منعقد شده و با سایر بانک ها و مشتریان ویژه در مرحله مذاکره است. استقرار کلیه تجهیزات و زیرساخت های این سامانه در مرکز داده آتیه داده پرداز ، تضمین امنیت و کاهش هزینه های اطلاع رسانی مشتریان ، از دلایل مهم انتخاب این سرویس توسط مشتریان خواهد بود.

در حال حاضر نسل جدید این سامانه در برنامه تلویزیونی ۹۰ با تعداد کاربران بیش از ۴۰ میلیون نفرعملیاتی بوده و بیش از  ۱،۲۰۰،۰۰۰ کاربر، برنامه کاربردی موبایل مرتبط با برنامه تلویزیونی ۹۰ را نصب نموده اند و از طریق بستر ذکر شده اقدام به شرکت در نظر سنجی‌های مطرح شده در برنامه ۹۰ می نمایند.