پیام‌رسان چابک

با فراگیر شدن اینترنت همراه و پیشرفت فناوری، سرویس چابک به عنوان جایگزین و مکمل سرویس پیام کوتاه با ویژگی های منحصر به فرد و حذف نقش تامین کنندگان در آتیه داده پرداز توسعه یافت.این سرویس که بر اساس فناوری روز Push Notification طراحی و پیاده‌سازی شده، با استفاده از بستر اینترنت امکان ارسال و دریافت انواع پیام با محتوای مختلف (متن، تصویر و…) را برای مجموعه‌های بانکی فراهم می‌آورد. طراحی معماری خاص و مطابق با استانداردهای بستر شاهراه آتیه و همچنین قوانین بانکی کشور، از چابک یک محصول کاملاً منحصربه‌فرد ساخته است.

اولین قرارداد این سرویس در سال ۹۵ منعقد شده و با سایر بانک ها و مشتریان ویژه در مرحله مذاکره است. استقرار کلیه تجهیزات و زیرساخت های این سامانه در مرکز داده آتیه داده پرداز ، تضمین امنیت و کاهش هزینه های اطلاع رسانی مشتریان، از دلایل مهم انتخاب این سرویس توسط مشتریان خواهد بود.

در حال حاضر نسل جدید این سامانه در برنامه تلویزیونی ۹۰ با تعداد بیش از ۴۰ میلیون نفر کاربر عملیاتی بوده و بیش از  ۱،۲۰۰،۰۰۰ کاربر، برنامه کاربردی موبایل مرتبط با برنامه تلویزیونی ۹۰ را نصب نموده اند و از طریق بستر ذکر شده اقدام به شرکت در نظر سنجی‌های برنامه ۹۰ می نمایند.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت چابک مراجعه نمایید.