رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

آتیه داده پرداز در جایگاه برتر 500 شرکت بزرگ ایران ایستاد/ کسب رتبه اول بهره وری رایانه در سال 95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سازمان مدیریت صنعتی در نوزدهمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایرانی ، شرکت آتیه داده پرداز (سهامی عام) را حایز رتبه نخست « بهره وری کل عوامل در گروه رایانه و فعالیت های وابسته» در بین 500 شرکت بزرگ کشور دانسته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز؛ سازمان مدیریت صنعتی امروز دوشنبه 4 بهمن ماه 95 طی همایشی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور برخی وزیران دولت و سیاست گذاران اقتصادی و صنعتی و مدیران شرکت های برتر و بزرگ کشور مهم ترین نتایج رتبه بندی 500 شرکت بزرگ کشور را اعلام  کرد که همزمان از شرکت های برتر در زمینه رشد سریع و شرکت های دارای رتبه های ویژه نیز تقدیر شد.

سازمان مدیریت صنعتی بر اساس نتایج رتبه بندی صورت گرفته با تکیه بر استاندارد IMI_100 ، شرکت آتیه داده پرداز (سهام عام) را در بین 500 شرکت بزرگ کشور حایز رتبه اول « از نظر بهره وری کل عوامل در گروه رایانه و فعالیت های وابسته" دانسته است.

از اینرو امروز در همایش معرفی شرکت های برتر ایرانی با حضور مقامات و وزرای ذی ربط و همچنین متولیان و سیاست گذاران اقتصادی و صنعتی ، از مدیران آتیه داده پرداز برای کسب این جایگاه ممتاز در کشور تقدیر شد.