رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

همکاری شرکت کتاب اول با شرکت آتیه داده پرداز

شرکت کتاب اول طی قراردادی دو ساله  بانک های اطلاعاتی خود را در اختیار شرکت آتیه داده پرداز قرار داد. شرکت آتیه داده پرداز قراردادی را با شرکت کتاب اول، دارنده معتبر ترین اطلاعات شغلی کشور، منعقد کرد که در آن امکان دسترسی به تمامی اطلاعات کتاب اول بر روی پنل ارسال پیام کوتاه شرکت آتیه داده پرداز فراهم گردید. از این پس کاربران پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه پیام رسان می توانند برای ارسال پیامک های خود به صنوف و مشاغل مورد نظر از این بانک اطلاعاتی استفاده نمایند.

کاهش تعداد پیامک های ارسالی، انتخاب دقیق بازار هدف و همچنین اعتبار این بانک اطلاعاتی به ارائه دهندگان خدمات و محصولات امکان می دهد تا اثرگذاری بازاریابی پیامکی خود را افزایش دهند و کمپین های بازاریابی هدفمندتر و پرثمرتری را تشکیل دهند.

دسترسی به بانک اطلاعاتی کتاب اول کاملا به طور انحصاری در اختیار شرکت آتیه داده پرداز قرار گرفته است و هیچ یک از شرکت های رقیب امکان دسترسی به این اطلاعات را در طول مدت قرارداد نخواهند داشت. به عبارت دیگر، استفاده از بانک اطلاعاتی کتاب اول جهت ارسال پیام کوتاه فقط از طریق پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه شرکت آتیه داده پرداز میسر خواهد بود.

این سرویس جدید و منحصر به فرد به زودی بر روی پنل پیام رسان شرکت آتیه داده پرداز قرار داده خواهد شد.

 برای اطلاع از زمان عرضه این نرم افزار می توانید طی ماههای آتی به سایت پیام رسان شرکت آتیه داده پرداز مراجعه نمایید.