رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نسخه جدید پنل پیام کوتاه آتیه داده پرداز در راه است

شرکت آتیه داده پرداز به عنوان اولین وبرترین اپراتور ارسال پیام کوتاه کشوربا پیش شماره 2000 همواره تلاش دارد تا محصولات و خدماتی با بالاترین کیفیت و خدمات را به مشتریان خود عرضه نماید. درهمین راستا محصول پیام رسان (پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه) این شرکت توسط یکی از شرکت های زیر مجموعه آتیه داده پرداز با نام سارینا در حال بازنویسی و ارتقاء می باشد. این تصمیم که با توجه درخواست سرویس های جدید از جانب مشتریان و لزوم ارتقا جذابیت های ظاهری سایت صورت گرفت از ایستگاه فاز اول عبور نموده است و به زودی با تکمیل تست های نهایی به دست مشتریان خواهد رسید.

 نسخه جدید پیام رسان، علاوه بر دارا بودن قابلیت های قبلی، قابلیت هایی را در خود جای داده که برای اولین بار است در یک پنل ارسال و دریافت در کشور پیاده سازی می شود.

 نسخه جدید پیام رسان آتیه داده پرداز دارای قابلیت های جدید و خاصی خواهد بود که تاکنون هیچ یک از پنل های ارسال و دریافت پیام کوتاه کشور از آن برخوردار نبوده اند. یکی از قابلیت هایی که در این پنل به صورت انحصاری در حال پیاده سازی شدن است، دسترسی به "بانک اطلاعات شهری کتاب اول" می باشد. کاربر می تواند با انتخاب صنوف و شغل ها، گروه های هدف خود را با دقت بیشتری انتخاب کند و آنها را خدمات و محصولات خود مطلع نماید. این سرویس که از سوی شرکت کتاب اول به صورت انحصاری فقط در اختیار این شرکت و پیش شماره 2000 قرار گرفته است به زودی در پنل جدید پبام رسان در دسترس قرار خواهد گرفت.تفاوت این سرویس با سرویس های مشاغل سایر پنل های ارسال و دریافت پیام کوتاه، اعتبار اطلاعات و شماره های شرکت کتاب اول است که در به کاربر امکان می دهد تا از معتبربودن مخاطبان خود اطمینان حاصل نماید.

 از سایر ویژگی های پنل جدید پیام رسان، رابط کاربری (User Interface) زیبا و مدرن آن خواهد بود، که با به کارگیری مفاهیم طراحی استفاده شده در شرکتهای بزرگی همچون Google و Apple تلاش نموده است تا محصولی منطبق با استانداردهای کیفی جهانی ارائه نماید.

در ماه های آینده منتظر عرضه این پنل منحصربه فرد از شرکت آتیه داده پرداز باشید.برای مشاهده محصول فعلی پیام رسانی می توانید به اینجا مراجعه کنید.

برای اطلاع از زمان عرضه این نرم افزار می توانید طی ماههای آتی به آرشیو اخبار شرکت آتیه داده پرداز مراجعه نمایید.