رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

اولین موبایل بانک ویندوز فون ایرانی در راه است

 

 برای اولین بار موبایل بانک مبتنی بر ویندوز فون در ایران تولید شد. نخستین موبایل بانک تحت ویندوز فون که برای بانک آینده ، توسط شرکت آتیه داده پرداز طراحی و پیاده سازی شده است، به زودی وارد بازار ایران می گردد. این در حالی است که هنوز زمان زیادی از طراحی و توسعه نسخه های اندروید و آیفون موبایل بانک آینده توسط همین شرکت نمی گذرد.

  طراحی ، برنامه نویسی و پیاده سازی نسخه "ویندوز فون موبایل بانک آینده" مطابق با استانداردها و فناوری روز دنیا انجام شده است که پس از انجام عملیات های تست توسط شرکت مایکروسافت، در فروشگاه رسمی عرضه نرم افزارهای تلفن همراه این شرکت (WindowsPhone Store) قرار خواهد گرفت.

 این نرم افزار از همه قابلیت های موبایل بانک آینده نظیر مشاهده مانده حساب، انتقال وجه و ... برخوردار می باشد. یکی از ویژگی های موبایل بانک آینده، سازگاری آن با انواع کارتهای شتابی است که به کاربران این موبایل بانک اجازه می دهد حتی بدون داشتن حساب در بانک آینده، تمامی کارتهای شتابی خود را در این نرم افزار ثبت نموده و از خدمات بانکداری همراه، بهره مند شوند. با توجه به قابلیت ها و امکانات تعبیه شده در این نرم افزار پیش بینی می شود که این موبایل بانک نیز با استقبال گسترده ای از سوی مردم مواجه گردد.

 شایان ذکر است، شرکت آتیه داده پرداز که از طلایه داران تولید نرم افزار های بانکداری همراه به شمار می رود، این بار نیز نخستین شرکتی است که موبایل بانک سازگار با سیستم عامل ویندوز فون را به بازار عرضه خواهد کرد. (نخستین موبایل بانک ارائه شده بر بستر جاوا و iOS در کشور نیز توسط این شرکت طراحی، اجرا و به بازار معرفی شده اند.)

 برای اطلاع از زمان عرضه این نرم افزار می توانید در ماههای آتی به بخش آرشیو اخبار وب سایت شرکت آتیه داده پرداز مراجعه نمایید.