رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

نرم‌افزارهای سازمانی

نرم‌افزارهای سازمانی تلفن همراه، پل واسطی بین سازمان و افراد مرتبط با آن‌ها (مانند مدیران، کارکنان، مشتریان، تأمین‌کنندگان) هستند که عملکرد مطلوب آن‌ها تأثیر زیادی بر روی رضایت کاربران آن سازمان دارد.

نرم‌افزارهایی مانند موبایل بانک، نرم‌افزار فروش، بازاریابی و ارتباط با مشتریان، انواع کنسول‌های مدیریتی، نرم‌افزارهای دریافت مستقیم خدمات، نرم‌افزارهای اعلام هشدار بر اساس رویدادها و دسترسی به آخرین اطلاعات ، اخبار و آمار نمونه‌ای از این گونه نرم‌افزارها هستند.

پشتیبانی بلندمدت و باکیفیت، عملکرد دائمی و امنیت تبادل اطلاعات از الزامات این‌گونه نرم‌افزارها به شمار می‌آید که ”شرکت آتیه داده پرداز“ به عنوان یکی از باسابقه ترین و معتبرترین شرکت‌های ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای سازمانی تلفن همراه، در تلاش است تا محصولاتی منطبق با نیازهای متنوع سازمان‌ها در این حوزه ارائه نماید و همواره در مسیر ارتقاء رضایت مشتریان در کنار سازمان‌ها باقی بماند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد ”فروش مشتریان بزرگ و بانکی“ شرکت آتیه داده پرداز تماس حاصل فرمایید.

در ادامه چند نمونه از این سامانه ها به اختصار معرفی می گردد.

نمانوین

این سامانه به سفارش بانک اقتصاد نوین توسط شرکت آتیه داده پرداز طراحی و راه‌اندازی شد. تمامی مراحل طراحی گرافیک و واسط کاربری، نرم‌افزار نویسی تلفن همراه و سرورهای سامانه به دست متخصصان حرفه‌ای و مجرب این شرکت انجام‌شده است.

این سامانه به کاربر امکان می‌دهد تا در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با بازار سرمایه قرار گیرد. بخش‌های مختلفی در نرم‌افزار تلفن همراه این سامانه تعبیه شده است که از آن جمله می‌توان به مشاهده قیمت ارز، مشاهده اطلاعات مربوط به بازار سهام و شاخص‌های مرتبط، دسترسی به اطلاعات بازار کالا و مشاهده نوسانات قیمت در بازار آزاد اشاره نمود.

این نرم‌افزار در هفتمین نمایشگاه بیمه، بورس و بانک در اردیبهشت سال 1392 توسط بانک اقتصاد نوین پرده‌برداری شد و برای کاربران گوشی‌های دارای سیستم‌عامل Android و iOS در دسترس قرار گرفت.
نسخه iOS این سامانه به عنوان دومین نرم‌افزار سازمانی ایرانی در سایت AppStore، توسط شرکت آتیه داده پرداز ثبت گردید و به صورت رایگان در دسترس است.

بخشی از منوهای نمانوین در تصویر زیر قابل مشاهده است:

            

پیشخوان مشترکین همراه اول

یکی از بهترین راه‌های افزایش وفاداری مشتریان، ارائه انواع خدمات الکترونیکی از طریق تلفن همراه است. شرکت‌های بزرگ تلاش دارند تا با ارائه نرم‌افزارهای تلفن همراه خاص منظوره، ارتباط دائمی خود را با مشتریان حفظ نمایند و برای جلب رضایت مشتریان، گوی سبقت را از رقبای خود بربایند.

نرم‌افزار پیشخوان مشترکین همراه اول به کاربران امکان می‌دهد تا تمامی خدماتی که به صورت الکترونیکی برای مشترکین همراه اول در دسترس اند را بر روی گوشی خود داشته باشند. امکاناتی از قبیل فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی خدمات مختلف، خرید بسته‌های GPRS و MMS، مشاهده صورت حساب، انتقال اعتبار به سایر اشخاص و همچنین خدمات پرداخت از طریق جیرینگ به وسیله این نرم‌افزار در اختیار مشترکین قرار دارد.

نسخه اول این نرم‌افزار در سال ۱۳۹۱مصادف با دوازدهمین نمایشگاه تله کام رونمایی شد و نسخه دوم آن با افزوده شدن امکانات جدید در تابستان ۱۳۹۲ عرضه گردید.

امکانات نسخه دوم پیشخوان مشترکین همراه اول عبارت‌اند از

  • فعال‌سازی و خرید بسته‌های GPRS
  • فعال‌سازی، تغییر و قطع آوای انتظار
  • خرید بسته‌های آوا نما
  • انتقال اعتبار به سایر اشخاص
  • مشاهده و دسترسی به پیشنهادات تشویقی و مناسبتی
  • خدمات مکالمه از قبیل پیغام‌گیر صوتی، انتظار مکالمه، انتقال مکالمه و ...
  • خدمات صورت حساب مانند مشاهده خلاصه قبض دوره، دریافت صورت حساب میان‌دوره و ...
  • دسترسی به کیف پول جیرینگ
  • انجمن دوستداران فوتبال

منوهایی از این سامانه در زیر نشان داده شده است:

           

رهیاب نوین

این سامانه به سفارش بانک اقتصاد نوین توسط شرکت آتیه داده پرداز طراحی و راه‌اندازی شد که به منظور جستجوی نزدیک‌ترین شعبه و خودپرداز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این نرم‌افزار از طریق GPS موقعیت فرد را به طور لحظه‌ای تشخیص می‌دهد و با توجه به بانک اطلاعاتی تعبیه‌شده در آن نزدیک‌ترین شعبه و خودپرداز به وی را معرفی می‌نماید. مشاهده محل شعب و خودپردازها بر روی نقشه و همچنین امکان جستجوی شعب براساس منطقه، نوع خدمات و حتی ساعت کاری از سایر امکاناتی است که در این نرم‌افزار تعبیه شده است.

کاربر می‌تواند پس از یافتن شعبه دلخواه، از طریق این نرم‌افزار با وارد نمودن کد شعبه و همچنین ساعت احتمالی ورود به بانک، نسبت به نوبت گیری از آن شعبه از راه دور اقدام نماید.

نماهایی از نمانوین در زیر نشان داده شده است.

           

سیمرغ

این نرم‌افزار جهت دسترسی به آخرین برنامه‌های سینماهای تهران، در بهمن ماه ۱۳۸۷مصادف با بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی و پرده‌برداری شد. از ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به قابلیت مشاهده فهرست فیلم‌های در حال اکران، جستجوی فیلم بر اساس ژانر و همچنین دسترسی به اسامی بازیگران و عوامل فیلم اشاره کرد. این نرم‌ افزار در ابتدا بر روی پلتفرم جاوا و در سال ۱۳۹۱بر روی پلتفرم اندروید عرضه گردیدکه نماهایی از نرم‌افزار سیمرغ بر روی پلتفرم اندروید در تصویر زیر مشاهده می‌شود: