شاهراه

شاهراه سرویس اختصاصی ارسال و دریافت پیام کوتاه است که بانک ها، سازمان ها و موسسات بزرگ برای ارسال ترافیک بالایی از پیام کوتاه از آن استفاده می نمایند. سامانه ی شاهراه پیام ها را از نرم افزار مشتری دریافت کرده و آن را از طریق اپراتور به کاربر نهایی تلفن همراه می رساند. سرور فوق از يك طرف با درگاه ارسال و دريافت پيام كوتاه شرکت در ارتباط بوده و از طرف ديگر با نرم افزار ها يا سامانه هاي ديگر مشتري چون موبايل بانك، اينترنت بانك، اپلیکیشن های موبایلی و یا نرم افزار های فروش در تماس است.این نرم افزار قابليت نصب، ارتباط و سازگاري با انواع سيستم عامل بانك هاي داده اي و نرم افزارهای مرتبط را داراست.
سامانه ارسال و دريافت پيام كوتاه آتيه داده پرداز از پروتكل SMPP استفاده می کند و درگاه ارسال پيام كوتاه شركت به وسيله اين پروتكل به سرور SMSC شرکت مخابرات متصل است. SMPP به دلیل خاص منظوره بودن سرعت بسیار بالایی برای کاربران فراهم می کند به این ترتیب که ارسال و دریافت سایر مشتریان اثری بر سرعت ارسال و دریافت پیام کوتاه این سرویس نخواهد داشت.

سامانه ی شاهراه داراي پنل مديريتي مبتني بر وب است. این پنل مدیریتی با قابلیت دیده بانی و پایش توسط کارشناسان بخش پشتیبانی مدیریت می شود. كليه تنظيمات ﻻزم سامانه شاهراه از طريق اين پنل مديريتي قابل تنظيم و تغيير است.مديريت پيام هاي ارسال شده شامل كنترل، نظارت و پايش آن ها و همچنين دريافت گزارش و ارسال پیام ها می شود. با استفاده از سامانه فوق امكان دريافت انواع گزارش و پيگيري وضعيت كليه پيام هاي ارسالي وجود دارد.

 

برخی ویژگی های این راهکار عبارت‌اند از :

  • سرعت حداکثری ارسال و دریافت پیام کوتاه با استفاده از پهنای باند اختصاصی
  • پشتیبانی لینک هایPeer-to-Peer مانند خطوط Leased Line، VSAT، MPLS برای ارائه سرویس
  • شفافیت در گزارش وضعیت واقعی پیام کوتاه ارسالی با ارائه ی ۳۳ وضعیت مختلف پیام
  • شبیه‌سازی کامل پروتکل SMPP با استفاده از بانک اطلاعاتی
  • قابلیت اولویت‌بندی ارسال پیام‌های مهم نسبت به سایر پیام‌ها
  • پشتیبانی همه ی فرمت های پیام کوتاه مانند SMS to Port، Flash SMS،Long SMS ،Binary
  • مستقل از نوع سیستم‌عامل و پایگاه داده

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این محصول با واحد فروش شرکت آتیه داده پرداز (۸۹۶۷۷) تماس حاصل فرمایید.