خدمات بانکداری همراه در سطح جهانی در سالهای اخیر روند رو به رشدی داشته است.مقایسه بین خدمات همراه بانک و سایر خدمات نوین بانکی، مانند تلفن بانک و اینترنت بانک، حاکی از آن است که همراه بانک در  مولفه هایی چون امنیت، سهولت و در دسترس بودن از سایر خدمات پیشی گرفته است.در کشور ما ارائه خدمات بانکداری همراه طی سال های اخیر روند رو به افزایشی داشته به گونه ای که بیشتر بانکها و موسسات مالی این خدمات را ارائه می کنند.

بانکداري همراه یکی از خدمات آتیه داده پرداز است که انجام امور بانکی مشتریان با استفاده از تلفن همراه را میسر می‌سازد.امکانات ارائه‌شده روی اپلیکیشن ها بنا به درخواست بانک‌ها بر روی سیستم عامل‌های ویندوز، اندروید و iOS قابل پیاده‌سازی و بهره برداری است.

در حال حاضر بیش از ۲۱ بانک و موسسه مالی کشور، این شرکت را جهت بهره مندی از خدمات بانکداری الکترونیک انتخاب کرده اند. علاوه بر آن، بیش از ۸۱۱ مشتری حقوقی از بخشهای مختلف صنعت وبازرگانی، از خدمات ارزش افزوده آتیه داده پرداز جهت اطلاع رسانی به مشتریان خود بهره می برند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد ”نرم افزار“ شرکت آتیه داده پرداز تماس حاصل فرمایید.

بانک های سامان، اقتصاد نوین، پارسیان ، تجارت و آینده نیز از مشتریان سابق آتیه داده پرداز در حوزه موبایل بانک هستند. در ادامه چند نمونه از موبایل بانک های شرکت آتیه داده پرداز که در حال حاضر عملیاتی و در دسترس مشتریان هستند، معرفی می گردد.

همراه بانک شهر
(همراه شهر)
همراه بانک قوامین
(جی بی تل)
همراه بانک کارآفرین