پیام اس‌ام‌اس

پیام اس ام اس سامانه اطلاع رسانی سازمانی آتیه داده پرداز در حوزه پیام کوتاه است. این سامانه بر اساس شناخت نیازهای مشتریان با رابط کاربری آسان طراحی و پیاده سازی شده است. این پنل برای ارسال پیامک هایی چون ارسال نظیر به نظیر، گروهی و تبلیغات به بانک اطلاعاتی، گزارشات ارسال و مشاهده ی پیام های دریافتی مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت ویژه ی این محصول ارائه ی پنل آماده و سهولت استفاده از آن است که پیام اس ام اس را از محصولات دیگر متمایز می سازد. پیام اس ام اس آتیه داده پرداز قابلیت فراخوانی وب سرویس را نیز دارد. 

 

خدمات پیامکی مبتنی بر دلیوری

آتیه داده پرداز متعهد به ارایه ی خدمات تحویل محور است. بدین صورت که هزینه های پیامک های ارسال شده که به هر دلیل به مخاطب نرسیده باشد، پس از تعیین وضعیت پیام از سمت اپراتور به کاربر برگردانده و به اعتبار ایشان در پنل اضافه خواهد شد. خدمات تحویل محور در آتیه داده پرداز یک اصل به شمار می آید و بدون دریافت هزینه ی مازاد ارایه می شود. با توجه به اینکه امروز تعداد قابل توجهی از شماره های همراه در لیست سیاه دریافت پیامک تبلیغاتی هستند، آتیه داده پرداز عدم استرداد هزینه ی پیامک های تحویل نشده را مغایر با احترام به حقوق مشتری می داند.

 

اضافه کردن سرور و افزایش پهنای باند

شرکت برای مدیریت بهتر و تسریع در ارسال پیام، کانال های ارسال خود را افزایش داده است. در ابتدا کانال پیام اس ام اس ۱، تنها کانال ارسال پیام بود و بعد با سرمایه گذاری شرکت کانال های ارسال پیام اس ام اس ۲ و پیام اس ام اس ۳ نیز به زیرساخت های شرکت اضافه گردید.

 

مدیریت کانال ارسال پیام ها

در حال حاضر پیام اس ام اس آتیه داده پرداز ۷۰۰ مشتری فعال دارد.آتیه داده پرداز با مدیریت کانال های ارسال پیام خود، در صورتی که یکی از مشتریان تعداد زیادی پیام را در ساعتی خاص ارسال نماید، پیام ها را به کانال خلوت هدایت می نماید و روند ارسال پیام مشتریان را تسریع می نماید.
برای آشنایی با این محصول می توانید به آدرس Payam SMS مراجعه نمایید.

ویژگی های سیستم

  • تعریف و ویرایش دفترتلفن به صورت دستی و یا از طریق آپلود فایل
  • ارسال های ساده،گروهی، نظیر به نظیر، زمان بندی شده، خودکار، پیام های تکرار شونده، پیام آماده، تبریک تولد و تبلیغات بر اساس بانک اطلاعاتی
  • تخصیص شماره کوتاه اختصاصی به هر حساب کاربری
  • ارسال پیام از طریق فراخوانی وب سرویس موجود در پنل و ارائه گزارش های مربوطه
  • قابلیت تعریف کاربرهای متعدد برای هر حساب کاربری، تخصیص شماره کوتاه و اعتبار مشخص به آنها 
  • قابلیت تخصیص وب سرویس اختصاصی به هر یک از کاربرهای ایجاد شده
  • مشاهده وضعیت پیام های ارسالی و بازگشت هزینه پیام های ناموفق و لیست سیاه به حساب مشتری
  • ارائه گزارش و یا امکان جستجو از/در پیام های ارسالی و دریافتی براساس فیلترهای مختلفی همچون بازه زمانی، نوع ارسال، متن پیام، شماره ارسال کننده و دریافت کننده به همراه امکان نمایش، چاپ و دریافت فایل گزارش های مذکور

سطح بندی محصول برای انواع کاربران

کلاس کاربری شماره کوتاه    پیام ارسالی در روز   گنجایش دفتر تلفن   تعداد گروه ها
کاربر سازمانی طلایی ۴ رقم + ۲۰۰۰   نامحدود   نامحدود بدون محدودیت
کاربر سازمانی نقره ای ۵ رقم + ۲۰۰۰   ۳۰۰۰۰   ۵۰۰۰۰ بدون محدودیت
کاربر سازمانی برنزی  ۶ رقم + ۲۰۰۰   ۱۵۰۰۰   ۲۰۰۰۰ بدون محدودیت
کاربر نمونه ی حقیقی  ۷ رقم +۲۰۰۰    ۵۰۰۰    ۱۰۰۰۰ بدون محدودیت
کاربر نمونه ی حقوقی  ۷ رقم + ۲۰۰۰    ۵۰۰۰    ۱۰۰۰۰  بدون محدودیت