آتیه داده پرداز

 

شرکت دانش‌بنیان آتیه داده‌پرداز به‌عنوان اولین و پرترافیک‌ترین ارائه‌دهنده بستر ارسال و دریافت پیام کوتاه در سطح کشور از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکرد ارائه خدمات مبتنی بر پیام‌کوتاه آغاز کرد. ارائه راهکارهای مؤثر ازجمله اطلاع رسانی و تکیه بر نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه درزمینه ارتباطات و خدمات بانکداری الکترونیکی سبب شده است که بانک‌ها و سازمان‌های بزرگی که ارائه خدمات پایدار و قابل‌اطمینان از شاخصه‌های اصلی آن‌ها به شمار می‌رود، در زمره مشتریان اصلی این شرکت قرار گیرند. تعهد به ارائه محصولات و خدمات باکیفیت متمایز و توجه ویژه به پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش از ویژگی‌هایی هستند که آتیه داده‌پرداز را از دیگر رقبا متمایز می ‏سازد. بهره ‏مندی از فناوری روز، درگاه مدرن و بومی سازی شده پیام کوتاه  و کارکنان متخصص و متعهد از بزرگ‌ترین دارایی‌های شرکت است.

دستاورد اصلی شرکت آتیه داده‌پرداز، دانش وسیع در حوزه فناوری‌های همراه است که در حوزه‌های ارتباطی، بانکداری و پرداخت الکترونیک و حوزه راهکارهای سازمانی از طریق کسب تجربه عملی و اجرایی در طول سالیان دراز به دست آمده‌است و این شرکت را به مرجع دانش فنی در این حوزه تبدیل کرده است. اما در کنار آن، شرکت دانش‌بنیان آتیه داده‌پرداز موفق به کسب دستاوردهای زیر نیز شده است:

  • رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک کشور
  • رتبه ۱ بهره وری در گروه رایانه در رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی سال ۹۵
  • ارائه بستر اختصاصی ارسال و دریافت پیام کوتاه به بیش از ۲۰ بانک و مؤسسه اعتباری
  • ارائه کننده خدمات نوین پیام کوتاه به بیش از ۸۰۰ مشتری حقوقی
  • تجربه موفقیت آمیز ارسال و دریافت پیام کوتاه با سرعت بیش از ۲۵۰۰ پیام در ثانیه بطور متوسط
  • پیمانکار ارائه خدمات پیام کوتاه به کلیه اپراتورهای فعال کشور
  • عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

ماموریت آتیه داده پرداز

تعهد به ارائه خدمات با برترین کیفیت و توجه ویژه به پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش از ویژگی هایی هستند که آتیه داده پرداز را از رقبایش متمایز می سازد. بهره مندی از فناوری روز،کارکنان متخصص و متعهد بزرگترین دارایی های شرکت در محورهای تولید، ارائه محصولات و خدمات به شمار می آیند. در این راستا، سلامت کاری و تلاش به منظور ارتقا برند، توسعه، رشد و سودآوری همواره سرلوحه ی فعالیت های شرکت قرار داشته است.

بیانیه چشم انداز

تبدیل شدن به پرترافیک ترین ارائه دهنده راهکارهای مبتنی بر ارسال و دریافت پیام کوتاه به بانک ها، شرکت های بزرگ و سازمان های مهم و استراتژیک در ایران.

دارای کیفیت متمایز محصولات و خدمات پشتیبانی به واسطه ی دانش فنی بالا، پشتوانه مالی مناسب و روابط مطلوب با مشتریان.